Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Czaplice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Górzyca

Górzyca(Czaplice + 11 km)

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna atrakcyjną działkę o powierzchni 1200 m 2 w miejscowości Górzyca, oddalonej 8 km od miasta Gryfice. Działka posiada wydane warunki zabudowy - na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zambrów

Zambrów(Czaplice + 22 km)

155 000 zł11 628 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 3 km od Zambrowa. Wymiary działki ok : 25m x 495m Dojazd z dwóch stron droga utwardzoną. Media : prąd przy działce. Klasoużytki : Ls IV.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Gryfice

Gryfice(Czaplice + 15 km)

139 000 zł1 321 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1321 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gryfice(Czaplice + 15 km)

70 000 zł3 256 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3256 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Śródpolna

Nowogród(Czaplice + 16 km)

99 950 zł1 088 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że może być pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

600 200 zł3 001 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Trzęsaczu. Nieruchomość o powierzchni 3001 m2, w kształcie kwadratu, znajduje się około 1 km od morza. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Podgórze(Czaplice + 10 km)

129 000 zł1 597 m² 80,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Łomża zaprasza! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1597 m w spokojnej i urokliwej miejscowości Podgórze, zaledwie 6 km od Łomży! To doskonałe miejsce na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chobienia

Chobienia(Czaplice + 23 km)

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane 10 ar i większe Nieruchomość położona w miejscowości Chobienia , w malowniczej okolicy w sąsiedztwie lasu. Na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wały

Wały(Czaplice + 23 km)

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! działki przy ścianie lasu! Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchni 1000 mkw. we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice(Czaplice + 15 km)

113 550 zł1 514 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1514 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Czaplice

Czaplice,podlaskie

350 000 zł3 169 m² 110,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 3169m2 z domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Czaplice (gmina Łomża). Nr działki 179. Po więcej informacji proszę o kontakt tel.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij